+389 31 424 878

Ресторан Бела Дона

Бранко Богдановски-Гуцман 17, Куманово

  • Home
  • Ресторан Бела Дона

Детали

Бела Дона нуди широк избор на вкусна храна, вклучувајќи салати, пици и други македонски специјалитети. Уживајте во вашиот оброк во релаксирачка атмосфера, со квалитетна услуга и пријателски персонал. Бела Дона нуди можност да организира разни видови на свечености – свадби, родендени и други собири.